
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Tin |
| Pitch | 0.5 mm |
| Number of Positions | 19 |
Stock: 387
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19930
Ext.Price$0.19930
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19930 | $0.19930 |
| 10 | $0.09965 | $0.99650 |
| 50 | $0.09087 | $4.54350 |
| 100 | $0.08286 | $8.28600 |
| 500 | $0.07556 | $37.78000 |
| 1000 | $0.06890 | $68.90000 |
| 3000 | $0.06283 | $188.49000 |
| 5000 | $0.05729 | $286.45000 |
| 10000 | $0.05223 | $522.30000 |
